01_4x4dunyasi_ocak_2015_kapak_300

Merhaba 4×4 severler.

Yepyeni bir dergi ve çok özel konularla nihayet sizlerle birlikteyiz. İnanın bu dergi için çok çalıştık, çok kişiyle konuşup görüşlerini aldık, beklentileri araştırdık ve adımlarımız bizi şu anda okumakta olduğunuz 4×4 Dünyası’na ulaştırdı.

4×4 Dünyası sadece 4 çeker araçlara yer vermek prensibiyle yola çıktı. Günlük hayatımızda kullandığımız en yeni otomobil ve SUV’lerden tutun da, özel yapım Off-Road araçlarına kadar pek çok aracı sizlerle buluşturacak. Ülkemizde hızla gelişen ATV-UTV pazarına da uzak durmayacağız. Eğitime de önem verecek, 4×4 araçlar için her yol koşulunda güvenli yol ve Off-Road sürüş tekniklerini sizlere aktaracağız.

Ayrıca Off-Road camiamızı çok yakından takip edecek, yarışları, gezileri ve pek çok özel aktiviteyi sayfalarımıza taşıyacağız. Bunu yaparken tarafsız olacak, haber değeri taşıyan her konuya gereği kadar yer vereceğiz. Lütfen dergimizde yer vermemizi istediğiniz haberleri kaliteli fotoğraflarla birlikte bize iletiniz.

Dergimizi planlarken aklımızdaki ilk şey kolay ulaşılıp, kolay okunmasıydı. İşte bu nedenle dijital ve interaktif olması gerektiğine karar verdik. App Store’daki kendi uygulamasına ilaveten 5 ayrı dijital dergi platformu üzerinden de (web sitesi, dMags, Joomag, Magzter, Issuu) ücretsiz olarak okuyabilir ve arşivleyebilirsiniz.

Şimdi söz sizde, bakalım yeni dergimizi beğenecek misiniz?

 

OCAK SAYIMIZDA NELER VAR?

Kısa Haberler En Güncel Haberler
Yenilik Mitsubishi L200 Yenilendi
Yenilik Yeni BMW X6 Türkiye’de
Yenilik Audi Q7 Yeniliklerle Geldi
Yenilik Yeni Porsche Cayenne GTS Gün Sayıyor
Test BMW 420d Gran Coupe xDrive
Test Mercedes-Benz ML 350 BlueTECH
Kadın Gözüyle MINI Cooper Countryman ALL4
Eğitim Land Rover Experience İstanbul
ATV-UTV Can-Am Outlander L
Yeniden Doğanlar 1946 Jeep Willys Monster
Kamp Kafası 1987 4×4 Toyota F Minibüs
Gezi BEYOFF İnciboğazı Gezisi
Motorsporları ATV’cilerin Geleneksel Buluşması
Motorsporları Transanatolya 2014

 

 

İNDİROKU