BOAT AND YACHT NEWS AİLESİNİ TANIYALIM….

Sinan Akad kimdir?
1976 yılında İstanbul’da doğan Sinan Akad, Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyasi Bilimler Bölümü’nü bitirdi. TV sektöründe uzun dönem yapımcılık yapan Sinan Akad, Mobility Channel’la otomobil medyasına giriş yaptı. Kanalda İç Yapımlar ve Yapımlar görevi dışında Editör görevini de üstlendi. Sinan Akad, halen İstanbul gazetesinde Otomobil Editörlüğü görevini üstlenmekte.

Mehmet Erel kimdir?
1994 yılında Marlboro İstanbul Rallisi ile yarış hayatına merhaba dedi. 1995 yılında Oto Motor Spor Magazin dergisinde yazmaya başladı. Magazin Otomobil ve Otohaber dergilerinde muhabirlik yaptı. 1997-2001 yılları arasında yetkili bir otomobil bayisinde Satış Danışmanı olarak çalıştı. Ardından Otomax Dergi’ de Yayın Yönetmenliği ve Dünya gazetesi’ nde Otomotiv Editörlüğü görevlerinde bulundu. Türkiye’nin sadece internet üzerinden yayın yapan, 24 saat kesintisiz canlı akışa sahip ilk televizyonu Fors TV’nin kurucusu ve Genel Müdürü pozisyonunun ardından Erel Dijital Medya’yı kurdu ve Otomobilnews ile Emlakhabercim yayınlarını hayata geçirdi.

Cenk Ceylan kimdir?
1984 İstanbul doğumlu ve İstanbul’da yaşıyor. Pertevniyal Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi’ni bitirdikten sonra İtalya’nın Politecnico di Milano Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. 2005 yılından bu yana İstanbul Offshore Kulübü ile birlikte “offshore” sporunun gelişmesi için çalışıyor; zaman hakemliğinden, genel sektreterliğe kadar birçok görev aldı. Kuruluşunda destek olduğu Neo Motorspor garajında takım menajerliği yaptı ve birkaç yarışta co-pilotluk deneyimi de yaşadı. Profesyonel hayatta bir yabancı otomotiv yedek parça firmasının pazarlama departmanında çalışıyor. İngilizce ve İtalyanca dillerini biliyor.