Gizlilik Politikamız ve Beyanımız

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinizin korunması, sizin için olduğu kadar 4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri) için de önemlidir. İşbu gizlilik politikası size ait olan bilgilerin nasıl kullanıldığı ve nasıl korunduğu tarafınızı bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Web sayfamız ve bizim oluşturduğumuz Google Formlar aracılığı ile 4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri), herhangi bir kişisel bilginizi iletmeniz halinde bu bilgiler gizlilik politikamıza uygun olarak kullanılacaktır. Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanmak suretiyle işbu gizlilik politikasında belirtilen uygulamaları ve kuralları kabul etmektesiniz

Bu gizlilik politikamız, web sitemizin tamamında uygulanmakta ve şartları zaman zaman değişebilmektedir. İşbu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler yine bu web sitesinde yayınlanacaktır. Gizlilik politikamızın en güncel halinden haberdar olmaya devam etmek için zaman zaman web sitemizi kontrol etmenizi öneririz. Herhangi bir zamanda, buradaki tüm hüküm ve koşulları kabul etmediğiniz takdirde, bu sitenin kullanımına derhal son vermeniz gerekmektedir.

Bilgilerin Toplanması:

4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri), sizden aşağıdaki bilgileri toplayabilir.

  • Adınızı, soyadınızı, mesleğinizi, adresinizi, telefon ve e-posta adresinizi,
  • Size gönderdiğimiz e-postaları açıp, bu e-postalarda yer alan belirli içeriklere tıklayıp tıklamadığınız bilgisi.

Bilgilerin Kullanımı

4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri), bilgilerinizi aşağıda belirtilen amaçlar ile kullanabilir.

  • Ürün ve hizmetler için taleplerinizi yerine getirmek.
  • Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi güncel hale getirmek,
  • Satışa sunulan etkinliklerle ilgili sizleri bilgilendirmek, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmanızı sağlamak üzere e-postaları periyodik olarak gönderebilmek
  • Size sunulan içeriği ve size uygun seyahat hizmetlerini kişiselleştirmek ve size özel şekilde uyarlamak.

Güvenlik

4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri), bilgilerinizin gizli kalmasını temin etmek için elinden gelen çabayı gösterir.

Verileriniz, ancak iş sürecimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar için gerekli oldukları sürece saklanacaktır.

Bilgilerin Paylaşımı ve Açıklanması :

4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri), size ait verileri aşağıdaki durumlarda paylaşmaktadır:

  • yasal gereklilik

Verilerin Depolanması

Bize sunduğunuz tüm kişisel bilgiler, güvenli sunucularımızda depolanmaktadır. Kişisel bilgilerinizi gönderdiğinizde bilgilerin gönderilmesini, depolanmasını veya işletilmesini kabul etmiş sayılırsınız. Bilgilerinizin güvende olması ve bilgilerinize bu gizlilik politikasına uygun bir şekilde yaklaşılması için gerekli ve uygun olan tüm adımları yerine getireceğiz.

Kanunen, hizmetlerimize hangi konumdan eriştiğinize bağlı olarak bilgilerinizi belirli bir konumda saklamamız gerekebilir. Bilgilerinizin hangi konumda depolandığına bakmaksızın, kişisel verilerinizin güvenliğini korumak için gereken yeterli tedbirleri alacağız.

4×4 Dünyası (Erel Dijital Yayıncılık Hizmetleri) kullanım ve gizlilik şartlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.