02_4x4dunyasi_subat_2015_kapak_300

 

Merhaba.

Yoğun bir ay sonrasında yeni sayımızla sizlerle birlikteyiz. Sizlerden gelen beğeni dolu geri dönüşler bizi oldukça motive etti. Hepinize çok teşekkür ederiz. Bu ay çok çalıştık ve beğeneceğinize emin olduğumuz pek çok özel konu hazırladık.

Ülkemizin en sevilen oyuncularından birisi olan Alp Kırşan, Kocavan ismini verdiği çok keyifli bir projeye start verdi. Alp Kırşan ile buluştuk, araziye çıktık, barbekü yaptık ve Kocavan’ın tüm detaylarını konuştuk.

Bir hayalle yola çıkan Kubilay Tüfekçi, yıllar sonra kendi fabrikasında iddialı ve çok başarılı bir Off-Road aracı üretmeyi başardı. DETORO isimli bu canavar hakkındaki en detaylı bilgiler ilerleyen sayfalarımızda.

Türkiye’nin en başarılı fotoğraf sanatçılarından Müfit Çırpanlı ile buluştuk, Volkswagen Amarok Canyon’a bindik ve Kartalkaya’ya kayak yapmaya gittik. Müfit, 20 yıllık Off-Road deneyimi ile Canyon’u Kartalkaya’da biraz terletti ve Amarok hakkındaki düşüncelerini sayfalarımıza taşıdı.

Afetlerde, kazalarda, kaybolmalarda hiç zaman kaybetmeden yardıma koşan Sakarya Rescue Team’i mercek altına aldık. Hayat kurtarmak için kullandıkları arazi araçlarını ve bu araçlarda taşıdıkları donanımlar ile kabiliyetlerini yakından inceledik.

Geçen ay kısaca tanıttığımız Land Rover Experience İstanbul, bu aydan itibaren dergimizde Güvenli Arazi Sürüşü hakkında detaylı bilgiler aktarmaya başlıyor. İlk konumuz arazi sürüşüne hazırlık. Güvenliğiniz için okumadan geçmeyin.

Bunlar sadece ana başlıklar. Çok daha fazlası ilerleyen sayfalarımızda sizleri bekliyor.

 

4×4 DÜNYASI ŞUBAT SAYIMIZDA NELER VAR? 

Kısa Haberler En Güncel Haberler
Yenilik Hyundai Santa Cruz Konsept
Yenilik Mercedes-Benz GLE Coupe
Yenilik Volvo S60 Cross Country
Yenilik Volkswagen Cross Coupe GTE Konsept
Yenilik Skoda Octavia 4×4
Röportaj Alp Kırşan ve Kocavan
Özel Proje 480 HP’lik DeToro
Land Rover Experience İstanbul Güvenli Arazi Sürüşü – 1
ATV-UTV Polaris Sportsman ACE
ATV-UTV Can-Am Maverick X DS Turbo
Hayat Kurtaranlar Sakarya Rescue Team
Yeniden Doğanlar 1993 Land Rover Defender 130
Test Volkswagen Amarok Canyon
Test Mercedes-Benz G 350 BlueTEC
Test Isuzu D-Max 4×4 V-Cross
Test Hyundai ix35 2.0 CRDi 4×4
Motorsporları İSOFF Ödül Töreni

 

İNDİROKU