04_4x4dunyasi_nisan_2015_kapak_300

 

Merhaba.

4×4 Dünyası dergisi olarak sektörümüzdeki etkinliğimizi arttırmaya başladık. İlk adım olarak Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından bu yıl ilk defa organize edilen Türkiye ATV Şampiyonası’nın medya sponsoru olduk. Hemen ardından ülkemizin en eski off-road kulübü olan İSOFF’un tüm yarışlarına medya sponsoru olarak destek vermeye başladık. İSOFF Challenge ile başlayan bu süreçte yarışan tüm araçlar, 4×4 Dünyası stickerlerı ile start aldılar. Oldukça heyecanlı geçen her iki yarışın detaylı tanıtımları, muhteşem fotoğraflar eşliğinde, ilerleyen sayfalarımızda sizleri bekliyor.

Özel üretim araçların peşinde koşmaya ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Red Bull, Türkiye’de aynı anda daha çok aktivitede olabilmek için araç sayısını arttırmaya karar vermiş ve ilk adımı Mercedes-Benz Unimog U4000 ile atmışlar. Bu keyifli aracın tüm detayları sayfalarımızda yerlerini aldılar.

Bu ay yine dopdolu içeriklerimizle sizlerle beraberiz. Önceki sayılarımızda olduğu gibi Nisan sayımızı da elinizden bırakamayacaksınız.

 

4×4 DÜNYASI NİSAN SAYISINDA NELER VAR?

Kısa haberler
Yenilik Mitsubishi Outlander Yenilendi
Yenilik Land Rover Discovery Sport Türkiye’de
Özel Proje Dacia Duster
Özel Proje Volkswagen Amarok
Özel Proje 1984 Toyota Land Cruiser FJ40
Özel Proje Red Bull Unimog U4000
Land Rover Experience İstanbul Güvenli Arazi Sürüşü – 3
Yeniden Doğanlar Land Rover Defender 130
Gezi Land Rover Adventure Türkiye
Test Sürüşü Mercedes-Benz CLS 250 4MATIC
ATV- UTV Türkiye ATV Şampiyonası 1.Ayak
Motorsporları İSOFF Challenge – 1
Extreme Scania Yoldan Çıktı

 

 

İNDİROKU