12_4x4dunyasi_aralik_2015_kapak_300

Merhaba.

Yılın son sayısı ile tekrar sizlerle birlikteyiz. Bu kış havalar çok karlı ve sert geçecek gibi görünüyor. Pek çok kişi için bu durum negatif duygular yaratsa da off-roadcu için müjdeli haber gibi. Neredeyse hepimiz kar yağsada yollara dökülsek diye dua eder durumdayız.

Bu ay kapak konumuz bir hayli ilginç. Akkafa ailesinin Şile’deki evlerinin garajında hayata geçirdikleri Nissan Sykline motorlu Toyota Hilux camiada büyük ilgi gördü. Hilux’un daha ilk yarışında zirveye yerleşmesi mevcut ilgiyi daha da arttırdı. Bu keyifli makinanın tüm detaylarını ilerleyen sayfalarımızda okuyabilirsiniz.

Yeni Mitsubishi L200’ün pazara sunulmasıyla birlikte kişiselleştirme çalışmaları da başladı. İLFER tarafından hazırlanan L200 White’ı beğeneceğinizi umuyoruz. İlerleyen sayılarımızda bolca custom L200 yayınlayacağımızın müjdesini de verelim şimdiden.

Sayfalarımızın bir diğer konuğu ise Yaman Jeep tarafından showcar olarak hazırlanan Rubicon. Üzerindeki pek çok parça kendileri tarafından ithal edilen bu Rubicon görünleri kendine hayran bırakıyor.

Bunlar sadece kısa özetlerdi. Aralık sayımız dopdolu. Sizlere keyifli okumalar dilerken yeni yılın bol kazanç, mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ediyoruz…

 

 

İNDİROKU