14_4x4dunyasi_subat_2016_kapak_300

 

Merhaba.

Efsane şampiyon Serkan Yazıcı’nın TOSFED Başkanı olmasının ardından uzun zamandır ilk defa 9 ayrı branşın yer aldığı sezon yarış takvimi erkenden Ocak ayında açıklandı. Buna göre 2016 Off-Road sezonu 19-20 Mart tarihinde Karabük’te düzenlenecek olan Türkiye Offroad Şampiyonası ilk yarışı ile açılacak. 2016 sezonunda tüm şampiyonalarının son yarışları, 20-23 Ekim tarihleri arasında Intercity Istanbul Park Pisti’nde düzenlenecek olan ‘Otomobil Sporları Festivali’ kapsamında birarada gerçekleştirilecek. Sezon finali niteliğindeki festivalin son günü, tüm branşların en hızlı sporcuları ‘Super Kupa’ organizasyonunda kozlarını paylaşarak büyük ödüle ulaşabilmek için ter dökecek.

Serkan Başkan daha ilk aylarda farkını ortaya koydu. Üstelik planlar bu kadarla kalmıyor. 2015’in henüz yapılamayan ödül töreni yani Gala Gecesi, 13 Mayıs’ta Marmaris’te 1000 kişinin misafir edilmesi ile gerçekleştirilecek. Serkan Başkan ailesine ait olan otelleri bu günlerde tamamen bu işe ayırdı. Aynı hafta Marmaris’te yapılacak olan yarışların son gününe denk gelen Gala Gecesi gerçek anlamda bir gövde gösterisi gibi. Sporumuzdaki tüm eski şampiyonlar VIP konuk olarak davet edildi. Uzun zamandır ilk defa bir TOSFED Başkanı hem cebinden bolca harcama yapıyor, hemde pek çok kuruluşu başarıyla bir araya getiriyor.

İşte sporumuzun ihtiyacı olan yaklaşım tam anlamıyla budur ve sonucunda camiamız Serkan Başkan’ın kararlı adımlarını gördükçe etrafında toplanıp destek vermeyi hızlandırmıştır.

 

İNDİROKU