32_4x4dunyasi_subat_2018_kapak_300

 

Merhaba.

Yaklaşık 3 yıl önce “4×4 Dünyası” dergimizi dijital bir yayın olarak planlayıp hayata geçirmiştik. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine düşündük taşındık ve 4×4 Dünyası’nı artık basılı olarak da pazara sunmaya karar verdik. Tabi dijital versiyonumuz da aynı zamanda yayınlanmaya devam ediyor olacak. Daha ilk günden beri dergimizin basılması yönünde istekler vardı. Üstelik sadece okurlarımızdan değil, aynı zamanda reklam verenlerimizin talebi de bu yöndeydi. Planlamalarımızı yaptık ve nihayet basılı versiyonla sizlerle birlikteyiz. Dergimize Türkiye çapında D&R’lar ve büyük gazete bayilerinden ulaşabilirsiniz.

İçerikleri son derece özel olan 4×4 Dünyası’nın dağıtımı da aynı özelliği korumalıydı. Dergimize kolay ulaşabilesiniz diye off-road aksesuarı satan dükkanlar ve online satış siteleri, lastikçiler, custom garajlar, hobi tesisleri, imalatçılar gibi pek çok yer satış noktamız oldu. Bu noktalarda yer alan dergi stantlarımız sizleri bekliyor.

Aynı zamanda kulüplere ve gruplara toplu satışlarımız da olacak. Çok kısa bir zaman içerisinde abonelik sistemini de faal hale getireceğiz. Böylece dergileriniz kapınıza kadar gelecek. Ayrıca yarışlarda kuracağımız stantlarımızdan da dergi satın alabileceksiniz.

Sizlere bir müjdemiz daha var. 4×4 Dünyası’na özel tasarımlı tişörtler ve yine bize özel tasarımlı telefon kılıfı koleksiyonumuz da çok yakında satışa sunulacak.

Gözünüz bizde olsun…

 

 

İNDİRKARGO