05_4x4dunyasi_mayis_2015_kapak_300

 

Merhaba.

Motor sporları açısından keyifli bir ay geçirdik. Havaların ısınmasıyla birlikte çok daha keyifli aktiviteler bizleri bekliyor. Bildiğiniz gibi 4×4 Dünyası dergisi olarak Türkiye ATV Şampiyonası ve İSOFF Challenge’ın medya sponsoruyuz. Bu organizasyonları planlayan ve hayata geçiren başarılı ekiplere destek olabilmek ve yarışlara ait en güzel fotoğrafları, hikâyeleri sizlerle paylaşmak bizleri çok heyecanlandırıyor; ancak bu heyecan bir bağımlılık gibi. Hep daha fazlasını istiyor insan.

İşte tam da bu noktada ünü ülke sınırlarını aşmış, Dakar’ın izinde başarıyla yürüyen çok önemli bir organizasyon ile daha yollarımızı birleştirdik. İlk startını 2010 yılında veren TransAnatolia,z kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak anılmaya başlandı. Bu sene TransAnatolia’nın beşinci yılı. Bu organizasyona hayat veren hayalleri büyük insanlarla bir araya geldik ve 4×4 Dünyası dergisi olarak TransAnatolia’nın resmi medya sponsoru olduk. Türkiye’de doğup dünya markası haline gelen bu çok önemli yarışın adıyla birlikte anılmak tarif edilemez bir duygu. TransAnatolia markasına değer katmak, tüm süreci sizlerle paylaşmak ve yarışın heyecanını en iyi şekilde aktarmak için büyük çaba sarf edeceğiz. En önemlisi de yarış sonrası hazırlayacağımız TransAnatolia özel sayısı. Bolca fotoğraf eşliğinde, fotoroman tadında okuyacağınız bu özel sayı arşivlerinizde hemen yer bulacak.

23-29 Ağustos tarihleri arasında Ankara-Kars güzergâhında yapılacak olan TransAnatolia’nın tüm detaylarını haziran sayımızda bulabilirsiniz.

 

MAYIS SAYISINDA NELER VAR?

Kısa Haberler
Güncel Toyota Tundra Devolro Diablo
Özel Proje 2008 Lada Niva
Yeniden Doğanlar Land Rover Defender Trayback
Bilgi Hangi Yol Koşuluna Hangi Lastik?
ATV – UTV Can-Am Maverick 1000R X MR
Gezi 4×4 Dünyası Zor Yollar’da
Gezi Competus Keşif Konvoyu Başlıyor
Test Sürüşü Toyota Rav4
Motorsporları Türkiye ATV Şampiyonası – İstanbul
Motorsporları Türkiye Off-Road Şampiyonası – Vezirköprü
Motorsporları Türkiye Trial Şampiyonası – Düzce

 

 

İNDİROKU